Oferty

Staże, praktyki, stypendia

Oferta pracy: Specjalista ds. Rozwoju Produktów PZU

Oferty pracy

11 września 2017

PZU poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Produktów

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • Przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej dla klienta (w tym konsultacja z biurami merytorycznymi, modyfikacja wzorów druków) – polisy, postanowienia dodatkowe, indywidualne potwierdzenie
  • Tworzenie zapisów wprowadzających odstępstwa od szczególnych warunków ubezpieczenia POZ
  • Wsparcie produktowe dla innych jednostek: interpretacja szczególnych warunków ubezpieczenia POZ, odpowiedzi na zapytania dotyczące POZ
  • Tworzenie odstępstw w parametryzatorze
  • Podejmowanie decyzji odnośnie zgody na cofnięcie odpowiedzialności, zawarcia umowy jeśli nie są spełnione warunki SWU
Wymagania
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobrej znajomości grupowych ubezpieczeń ochronnych,
  • Rzetelności, dokładności i sumienności
  • Samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętności planowania i pracy w zespole
  • Umiejetności pracy pod presją czasu
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows, MS Word (dobra znajomość), MS PowerPoint (dobra znajomość), MS Excel (znajomość podstawowa).