Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Specjalista ds.Obsługi Świadczeń NNW

Oferty pracy

23 grudnia 2017

PZU S.A poszukuje kandydata na stanowisko:  Specjalista ds.Obsługi Świadczeń NNW

Miejsce praktyk
Szczecin
Obowiązki
  • Merytoryczna obsługa świadczeń z tytułu umów ubezpieczeń NNW
  • Podejmowanie decyzji o przyznaniu bądź odmowie wypłaty świadczeń
  • Komunikacja z klientami oraz instytucjami zewnętrznymi w celu realizacji świadczeń
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji świadczeń
  • Realizacja polityki bezpieczeństwa obowiązującej w Spółce, w tym w zakresie ujawniania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej
  • Ochrona danych osobowych oraz informacji stanowiących tajemnice zawodową
  • Rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji w obszarze likwidacji świadczeń
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego
  • Podstawowej umiejętności czytania dokumentacji medycznej
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów związanych z likwidacją szkód osobowych
  • Umiejętności szybkiego nabywania wiedzy, umiejętności i kompetencji
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialności
  • Nastawienia na rezultat oraz proaktywności w komunikacji z klientami
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz aplikacji MS Office
  • Znajomość regulacji prawnych określających zasady likwidacji szkód osobowych będzie dodatkowym atutem