Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: MŁODSZY ADMINISTRATOR SYTEMÓW IT

Oferty pracy

20 września 2017

Oferta pracy Banku PKO: MŁODSZY ADMINISTRATOR SYTEMÓW IT

Termin zgłoszeń: 02 października 2017 r.

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • utrzymywanie i rozwijanie systemu zabezpieczeń programowych do ochrony przed nieupoważnionym dostępem do eksploatowanych systemów i danych (RACF)
  • rozwiązywanie problemów występujących przy zgłoszeniach dotyczących uprawnień do środowisk systemowych i aplikacji na serwerach IBM Mainframe.
  • instalacja i kompilacja oprogramowania aplikacji bankowych na platformie z/OS oraz analiza nieprawidłowości i podejmowanie działań naprawczych
  • przygotowywanie i utrzymanie środowisk pomocniczych, rozwojowych, testowych i szkoleniowych w zakresie instalacji aplikacji bankowych
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac
Wymagania
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • podstawowej znajomości systemu z/OS
  • znajomości RACF, DB2 na z/OS, JCL – mile widziane certyfikaty z ukończenia kursów IBM
  • znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • umiejętności analitycznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywności, zaangażowania i zdolności organizacyjnych
  • samodzielności, orientacji na realizację zadań, otwartości na zmiany, umiejętności pracy w zespole

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/oferty-pracy/cen-140-09-2017/