Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Menedżer Kategorii

Oferty pracy

18 grudnia 2017

PZU S.A poszukuje kandydata na stanowisko: Menedżer Kategorii

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • Tworzenie i realizację strategii dla zakupów obszaru usług HR
  • Wybór optymalnego modelu sourcingowego w celu realizacji procesu zakupu towarów i usług
  • Przeprowadzanie analizy rynku i potencjalnych dostawców
  • Prowadzenie procesów wyboru dostawców towarów i usług w ramach zakupów usług HR
  • Negocjowanie warunków cenowych oraz zapisów umów z potencjalnymi dostawcami
  • Przygotowywanie umów współpracy z potencjalnymi dostawcami
  • Ocenę przedsiębiorstwa przed zawarciem umowy oraz ryzyk związanych ze współpracą z dostawcą
  • Analizę współpracy z dostawcami (opracowywanie raportów i zestawień na bazie zebranej dokumentacji, przeprowadzanie oceny współpracy z dostawcami oraz prezentację wyników
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego w obszarze ekonomii, zarządzania, administracji, handlu lub pokrewnych kierunków
  • Min. 3-letniego doświadczenia w obszarze procesów zakupowych (w tym zakupu usług HR – w szczególności szkoleń)
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu zakupu towarów i usług i bardzo dobrej znajomości rynku usług HR
  • Doświadczenia w przygotowywaniu i prowadzeniu procesów wyboru dostawców
  • Praktycznej znajomości zagadnień prawnych związanych z realizacją procesów zakupowych oraz znajomości kodeksu cywilnego
  • Doskonałych umiejętności negocjacyjnych i analitycznych
  • Proaktywnej postawy w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań oraz nastawienia na osiągnięcie celu
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów, inicjatywy, zaangażowania
  • Wysokiej samodzielności w działaniu i umiejętności ustalania priorytetów
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Biegłego posługiwania się komputerem oraz pa