Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

Oferty pracy

23 grudnia 2017

PKO B.P poszukuje kandydata na stanowisko: KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

Miejsce praktyk
Szczecin
Obowiązki
  • przyjmowanie, przeliczanie i sortowanie znaków pieniężnych oraz innych wartości zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
  • pakowanie banknotów, monet i innych wartości skarbcowych
  • obsługa urządzeń do pakowania i przeliczania znaków pieniężnych
  • obsługa wpłat zamkniętych w zakresie przeliczenia, rejestracji i likwidacji stwierdzonych różnic
  • sporządzanie protokołów stwierdzenia różnic kasowych oraz zatrzymywania fałszywych znaków pieniężnych
  • przygotowanie wypłat zamkniętych
  • obsługa bankomatów w zakresie ładowania i rozładowywania kaset bankomatowych
Wymagania
  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych
  • umiejętności szybkiego liczenia gotówki
  • dokładności, podzielności uwagi
  • dobrej znajomości pakietu Office
  • dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym, także w porze nocnej
  • posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych
  • niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko ochronie informacji, przeciwko wiarygodności dokumentów, przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwa skarbowe

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie: https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/oferty-pracy/gdd-255-12_1/