Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Główny Specjalista – Ekspert Analityk IT

Oferty pracy

17 grudnia 2017

PZU poszukuje kandydata na stanowisko: Główny Specjalista – Ekspert Analityk IT

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • Modelowanie procesów oraz funkcjonalności systemów IT
  • Analizę potrzeb biznesowych
  • Współpracę z zespołem zwinnym – wspólną realizację projektów informatycznych
  • Definiowanie oraz dekompozycję wymagań biznesowych w celu realizacji projektów
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji analitycznej systemów
Wymagania
  • Min. 4 lat doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiz systemowych i biznesowych)
  • Wyższego wykształcenia technicznego lub ekonomicznego
  • Praktycznej znajomość UML, Enterprise Architect oraz zagadnień z inżynierii oprogramowania
  • Umiejętności modelowania procesów biznesowych
  • Umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności i kreatywności
  • Mile widziana znajomości branży ubezpieczeniowej lub finansowej

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie: https://www.pzu.pl/grupa-pzu/kariera/oferty-pracy/-/rekrutacja/ogloszenie/9114