Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Główny Specjalista ds. Sprzedaży MSP

Oferty pracy

17 grudnia 2017

PZU poszukuje kandydata na stanowisko:  Główny Specjalista ds. Sprzedaży MSP

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • opracowanie i prowadzenie inicjatyw wewnętrznych biura w zakresie usprawnienia procesu akwizycji i zawarcia ubezpieczeń grupowych dla klienta MSP
  • współpraca przy wdrażaniu modelu zarządzania portfelem klientów MSP
  • politykę produktową i underwritingową w sieci agencyjnej
  • rekomendacje nowych rozwiązań sprzedażowych w obszarze produktów i procesów w ubezpieczeniach grupowych
  • przygotowywanie ofert bądź ich akceptację, w tym reprezentację sieci sprzedaży w procesie uzyskiwania zgód z obszaru produktów grupowych
Wymagania
  • wykształcenia wyższego – ubezpieczenia, zarządzanie i marketing, finanse, bankowość,
  • min. 3 lat doświadczenia – w pracy z klientem MSP, grupowych ubezpieczeniach na życie lub zdrowotnych, pracy w korporacji (rynek usług finansowych),
  • znajomości pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym (excel, VBA, Power Point, Word, ew. Access)
  • znajomości rynku ubezpieczeń grupowych (produkty konkurencji),
  • bardzo dobrej znajomości procesów sprzedaży i obsługi klienta,
  • umiejętności analizy biznesowej.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie: https://www.pzu.pl/grupa-pzu/kariera/oferty-pracy/-/rekrutacja/ogloszenie/9134