Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Dyrektor Sieci Kanałów Zewnętrznych/Obszar Małopolski

Oferty pracy

27 grudnia 2017

PZU poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor Sieci Kanałów Zewnętrznych/Obszar Małopolski

Miejsce praktyk
Kraków
Obowiązki
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Realizowanie planów sprzedaży i celów jakościowych w wyznaczonych obszarach sprzedaży
  • Zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży oraz obsługi klienta
  • Analizę i monitoring efektywności wskaźników KPI oraz poziom realizacji celów biznesowych
  • Prowadzenie i nadzorowanie egzaminów dla kandydatów na Agentów, przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych, produktowych dla nowych Agentów
Wymagania
  • Min. 4-letniego popartego sukcesami doświadczenia w obszarze sprzedaży, w tym min. 2 lat w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych oraz znajomości lokalnego rynku finansowego
  • Wysokiej efektywności i motywacji w osiąganiu celów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Znajomości przepisów o działalności ubezpieczeniowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wiedzy z zakresu zarządzania projektami
  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość
  • Umiejętności swobodnego posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B