Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Dyrektor ds. Produktów Ubezpieczeniowo-Inwestycyjnych

Oferty pracy

03 grudnia 2017

PZU poszukuje kandydata na stanowisko – Dyrektor ds. Produktów Ubezpieczeniowo-Inwestycyjnych

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • Kształtowanie oferty produktowej PZU Życie SA w zakresie produktów indywidualnych (ubezpieczenia ochronne, ubezpieczenia inwestycyjne, produkty bancassurance) oraz produktów TFI PZU SA,
  • Nadzór merytoryczny nad tworzeniem i modyfikacją dokumentacji produktowej, a także monitoring projektów wdrożeniowych dotyczących nowych produktów lub modyfikacji istniejących,
  • Kształtowanie i realizację strategii marketingowej w zakresie produktów,
  • Współpracę z biurami sprzedażowymi w ramach działań wspierających sprzedaż produktów,
  • Planowanie i ocenę portfela zarządzanych produktów, realizację niezbędnych zmian w celu utrzymania/poprawy rentowności ,
  • Współpracę i utrzymywanie relacji z podmiotami zewnętrznymi, takimi jak TFI polskie i zagraniczne oraz banki inwestycyjne,
  • Komunikację z organami nadzoru (KNF, UOKiK, Rzecznik Ubezpieczonych) dotyczącą produktów
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego (ubezpieczenia, ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo)
  • 6 lat doświadczenia na stanowisku związanym z ubezpieczeniami, bankowością, wdrażaniem produktów finansowych
  • 3 lat na stanowisku menedżerskim
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości prawa ubezpieczeniowego oraz dotyczącego produktów inwestycyjnych
  • Znajomości produktów inwestycyjnych
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wiedzy z zakresu finansów ubezpieczeniowych i funduszy inwestycyjnych
  • Znajomości rynku ubezpieczeń i oferty ubezpieczeniowo-inwestycyjnej banków

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie https://www.pzu.pl/grupa-pzu/kariera/oferty-pracy/-/rekrutacja/ogloszenie/8944