Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: ANALITYK DS. WSPARCIA ANALITYCZNEGO Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ANGIELSKIM

Oferty pracy

28 września 2017

Centrum Ryzyka Kredytowego Klienta Korporacyjnego/Biuro Klienta Korporacyjnego/Zespół Wsparcia Analitycznego banku PKO poszukuje kandydata na stanowisko ANALITYK DS. WSPARCIA ANALITYCZNEGO Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ANGIELSKIM

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • wspieranie operacyjne jednostek analitycznych
  • sprawdzanie finansowych oraz nie finansowych warunków uruchomienia kredytu wynikających    z umowy i decyzji kredytowej oraz innych dokumentów płatniczych, weryfikacja zgodności umowy    z decyzją kredytową
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów do uruchomienia kredytu/gwarancji
  • realizacja czynności wynikających z podpisania umowy z klientem
  • zarządzanie zbiorem istniejących zabezpieczeń klientów (postmonitoring), monitorowanie i    administrowanie limitami klientów, ocena wykonania warunków umownych klientów
Wymagania
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (w mowie i piśmie)
  • doświadczenie z zakresu dużych klientów korporacyjnych
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia
  • znajomość zagadnień merytorycznych związanych z analizą kredytową klientów korporacyjnych
  • wiedza o rynku korporacyjnym, bardzo dobra orientacja w zagadnieniach ekonomicznych, finansach,    rachunkowości, zabezpieczeń oraz prawnych
  • dobra znajomości obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za realizowane zadania
  • umiejętność podejmowania odpowiedzialnych decyzji oraz właściwego i skutecznego przekonywania    innych (w tym negocjowanie)
  • duża otwartość na zmiany i umiejętności szybkiego uczenia się
  • terminowość w realizacji powierzonych zadań oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość języka czeskiego oraz  znajomość regulacji prawnych z zakresu finansów i zabezpieczeń w Niemczech i/lub Czechach