Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Analityk Biznesowo-Systemowy

Oferty pracy

30 listopada 2017

Narodowy Bank Polski poszukuje kandydata do pracy w charakterze analityka biznesowo-systemowego

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • udział w pracach rozwojowych dotyczących systemu korowego i systemów współpracujących,
  • zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych,
  • opiniowanie dokumentacji projektowej,
  • udział w testach nowych rozwiązań,
  • bieżący nadzór merytoryczny nad działaniem aplikacji,
  • opiniowanie procedur operacyjnych oraz regulacji prawnych,
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, rachunkowość, finanse, informatyka),
  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w analizie biznesowej w branży bankowej (systemy płatności, produkty depozytowe, bankowość elektroniczna).
  • zdolności analityczne i łatwość uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniającym się otoczeniu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • radzenie sobie w inicjatywach wielowątkowych,
  • umiejętność pracy grupowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji anglojęzycznej.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/o_nbp/oferty_pracy/DRF-WSF-2017pow-11.html