Oferty

Staże, praktyki, stypendia

OFERTA PRACY: Administrator Systemu w Departamencie Zarządzania i Kotroli Ryzyka Kredytowego

Oferty pracy

26 listopada 2017

Bank PEKAO SA poszukuje kandydata na stanowisko Administrator Systemu w Departamencie Zarządzania i Kotroli Ryzyka Kredytowego

Miejsce praktyk
Warszawa
Obowiązki
  • Administrowanie systemami wspierającymi procesy zarządzania ryzykiem kredytowym
  • Zgłaszanie inicjatyw mających na celu ulepszanie procesów i wspierających ich systemów
  • Współpraca przy tworzeniu oraz modyfikacjach strategii kredytowych oraz modyfikacja strategii kredytowych, kontrola prawidłowości ich funkcjonowania.
  • Współpraca przy rozwijaniu systemu raportowego w departamencie
  • Udział w projektach (departamentowych i między-departamentowych) w obszarze ryzyka kredytowego
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT, matematyki lub fizyki.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze utrzymania i rozwoju aplikacji wspierających procesy zarządzania ryzykiem kredytowym
  • Znajomość tematyki zarządzania ryzykiem kredytowym
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi analitycznych – Exel/Access/SQL